"Milým a přátelským obyvatelům Kostomlat všechno dobré přeje jejich M. S. - beseda v MKC 10.5.2012"
I když se za okny předvádělo aprílové počasí, bylo v Městské knihovně v Košťanech příjemně a útulno. Knihovníci z teplického regionu si měli o čem povídat a vyhrazený čas rychle uplynul. Podívejte se jestli ta pohoda bude cítit i z fotografií...