Řekli o nás:
Kantoři - senioři

"Díky za krásné chvíle spojené se vzpomínkami na první kroky v našem "učitelování". Rádi vzpomínáme. Mimořádné díky patří manželům Bláhovým za jejich obětavost a péči při zajišťování našich už tradičních setkáváních - 24.5.2003"
|
Píše Bláha Miroslav, Bláhová Hana |

     I když je knihovnický konec roku dosti pracovní - vyúčtování rozpočtu, dotací atd. a chřipka knihovníky připravila o celý listopad, přesto i letos zbyl čas na posezení a besedy s tématem ladovských výročí se žáky 1. i 2. stupně kostomlatské školy v úterý 18. prosince 2007 dopoledne. Téhož dne v půjčovní dobu proběhlo tradiční předvánoční pů(j)nčování, při kterém si se svými čtenáři a příznivci knihovníci poseděli, popovídali, zavzpomínali a také plánovali pro příští rok. A 20. prosince 2007 děti z mateřské školy přišly nejen na besedu, ale i pomoci paní knihovnici se zdobením knihovnického stromečku, který jako obvykle visel od stropu - to, aby se pod něj vešlo více dárků. Při projekci DVD s animovanými říkánkami a písničkami pana Lady si společně zazpívaly. S přáním hezkých Vánoc se s knihovníky loučily, ale jen nakrátko, neboť i v nastávajícím roce budou v knihovně častými hosty.

     A všem, všem posíláme sváteční pozdrav a přání všeho dobrého do příštího roku! A děkujeme za obdržená přání, která je možno zhlédnout níže.

Předškoláci z "mateřinky" vybírají ozdoby na knihovnický stromek

Stromeček je ozdoben - vánoce můžou přijít i do knihovny

Jů pod ten stromeček se ale vejde dárků!

Děkujeme za besedu a v příštím roce nashledanou u Vás v knihovně!

A co vy prvňáci a druháci - dokážete nakreslit Mikeše jako pan Lada?

A když se dostanete do konce ledna příštího roku do Prahy, zajděte do Obecního domu, je tam krásná výstava o panu LadoviTradiční poslední pů(j)nčování v roce - tak ať se zase ve zdraví sejdeme!

A tady je několik pozdravů od našich přátel a spřízněných duší.

Knihovna roku 2021

14. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Dne 14. října 2021 proběhlo v Zrcadlové kapli pražského Klementina vyhlášení...

Drakiáda 2021

6. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Předpověď počasí byla sice nejistá, ale i tak se na kostomlatském hřišti sešlo...

Beseda o knihách pro mateřinku

5. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Jednou z akcí Týdne knihoven byla i realizace projektového dne s tématem "Příroda...

Senior roku 2021

3. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Dne 3. října proběhlo v kulturním centru Pražská křižovatka, ocenění...Před vavřineckou hasičskou zbrojnicí
Před vavřineckou hasičskou zbrojnicí
Komora je zavřena - začíná napouštění
Komora je zavřena - začíná napouštění