Řekli o nás:
Arnošt Goldflam

"Čtenářům z Kostomlat, aby se jim knížka líbila - Autogramiáda knihy Tatínek není k zahození - Svět knihy Praha - 7.5.2005"
|
Píše Bláha Miroslav |

     Letošní setkání knihovnických seniorů se uskutečnilo ve dnech 3. - 5. srpna 2021 v Praze v Národní knihovně. Program byl náročný a zajímavý. Byla navštívena nová pobočka Městské knihovny Na Jezerce s následnou vycházkou po pražských kavárnách. Večerní program zahrnoval kromě pohodového posezení i podvečerní procházku zšeřelým Klementinem i s návštěvou barokní knihovny. Následující den zahájil odborný program generální ředitel Národní knihovny a pak se již vyjíždělo do Národního technického muzea a vedlejšího Zemědělského muzea z jehož střešní terasy je nádherný výhled na Prahu. Den byl zakončen pohodovým posezením ve známé restauraci U Fleků. Než se účastníci poslední den rozloučili, navštívili ještě Umělecko průmyslové muzeum a Galerii Rudolfinum. Do svých domovů se rozjížděli s příslibem příštího setkání.
Knihovna roku 2021

14. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Dne 14. října 2021 proběhlo v Zrcadlové kapli pražského Klementina vyhlášení...

Drakiáda 2021

6. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Předpověď počasí byla sice nejistá, ale i tak se na kostomlatském hřišti sešlo...

Beseda o knihách pro mateřinku

5. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Jednou z akcí Týdne knihoven byla i realizace projektového dne s tématem "Příroda...

Senior roku 2021

3. října 2021
Píše Bláha Miroslav | Dne 3. října proběhlo v kulturním centru Pražská křižovatka, ocenění...Model meziříčského mostu...
Model meziříčského mostu...
Ohnivé hula-hop
Ohnivé hula-hop