Řekli o nás:
Litoměřický deník

"...Hlavní ceny však nakonec obcím z regionu "vyfoukly" Kostomlaty p.M., které získaly Bílou stuhu za činnost mládeže a diplom za vzorné vedení knihovny...24.6.2004"
|
Píše Bláha Miroslav |

Podivné jaro letošního roku ve stínu protivného koronaviru nedovolilo uskutečnit tradiční akce knihovny, které byly buď zrušeny, přesunuty nebo provedeny náhradním způsobem. I proto úspěšným prvňáčkům zapojeným do projektu Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka, musela pamětní list a tašku s drobnými dárky (ve které nechyběl i Igráček s rouškou) od knihovníků předat ve škole paní učitelka.
Rovněž i paní učitelka v mateřské škole předala svým odcházejícím předškolákům tašku s pamětním listem a dárky od knihovníků.
Tradiční rozloučení žáků deváté třídy, které se vždy konalo při školní akademii se tentokrát odehrávalo v kulisách kostomlatského hradu. Knihovníci odcházejícím žákům předali pamětní list a pohodové odpoledne zachytili na fotografiích.
Snad už po prázdninách bude vše zase ve svých kolejích a knihovna přivítá školáky na besedách a dalších akcích. I když kdo ví...
Návštěva komise ceny KR 2020

25. srpna 2020
Píše Bláha Miroslav | Kostomlatská knihovna byla nominována do hodnocení celostátního kola státní ceny...

Knihovník ÚK - komise

11. srpna 2020
Píše Bláha Miroslav | Od roku 2014 pořádá Ústecký kraj soutěž o titul knihovník Ústeckého kraje....

Narozeniny nejstarší čtenářky

9. srpna 2020
Píše Bláha Miroslav | Významné životní jubileum oslavila věrná čtenářka naší knihovny. Knihovně...

Setkání knihovníků na Moldavě

27. června 2020
Píše Bláha Miroslav | Od roku 2005 se scházejí knihovníci teplického regionu v některé z knihoven. Letos...Komora je zavřena - začíná napouštění
Komora je zavřena - začíná napouštění
Setkání bývalých kolegyň
Setkání bývalých kolegyň