Řekli o nás:
Arnošt Goldflam

"Čtenářům z Kostomlat, aby se jim knížka líbila - Autogramiáda knihy Tatínek není k zahození - Svět knihy Praha - 7.5.2005"
|
Píše Bláha Miroslav |

Podivné jaro letošního roku ve stínu protivného koronaviru nedovolilo uskutečnit tradiční akce knihovny, které byly buď zrušeny, přesunuty nebo provedeny náhradním způsobem. I proto úspěšným prvňáčkům zapojeným do projektu Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka, musela pamětní list a tašku s drobnými dárky (ve které nechyběl i Igráček s rouškou) od knihovníků předat ve škole paní učitelka.
Rovněž i paní učitelka v mateřské škole předala svým odcházejícím předškolákům tašku s pamětním listem a dárky od knihovníků.
Tradiční rozloučení žáků deváté třídy, které se vždy konalo při školní akademii se tentokrát odehrávalo v kulisách kostomlatského hradu. Knihovníci odcházejícím žákům předali pamětní list a pohodové odpoledne zachytili na fotografiích.
Snad už po prázdninách bude vše zase ve svých kolejích a knihovna přivítá školáky na besedách a dalších akcích. I když kdo ví...
Setkání knihovníků na Moldavě

27. června 2020
Píše Bláha Miroslav | Od roku 2005 se scházejí knihovníci teplického regionu v některé z knihoven. Letos...

Akce v závěru školního roku

25. června 2020
Píše Bláha Miroslav | Podivné jaro letošního roku ve stínu protivného koronaviru nedovolilo uskutečnit...

Vzpomínka na M. Stingla

13. května 2020
Píše Bláha Miroslav | Vzpomínka na Miloslava Stingla. Smutná zpráva o úmrtí pana Miloslava Stingla,...

Obnovení provozu knihovny

5. května 2020
Píše Bláha Miroslav | Díky obecnímu úřadu a darům od příznivců z řad hasičů i čtenářů a také...Poslední snídaně na Dlouhých Stráních
Poslední snídaně na Dlouhých Stráních
Příprava slavnostní tabule
Příprava slavnostní tabule