Řekli o nás:
Karina Strnadová

"...jsem moc ráda, že jsem se stala impulsem pro tento Váš opravdu zasloužený úspěch a ocenění. Doufám, že Vám vydrží ještě moc dlouho síla pro předávání nadšení další generaci - Vyhodnocení soutěže Vesnice roku Ústeckého kraje - Podlesice 19.8.2004"
|
Píše Bláha Miroslav |

     Letošní halloweenské dýňování mělo trochu jiný průběh než v uplynulých letech. Na park účastníci donesli už hotové dýně a mohli si vybrat jeden z pěti výrobků, který si mohli vytvořit ve třídách 1. stupně ZŠ. Po jejich dokončení a občerstvení přešli do Komunitního centra na šálek kávy nebo čaje. Čekání na rozsvícení dýní si krátili prohlídkou knihovny, kde byl středem zájmu zejména dětský koutek. Do večerního šera se pak rozzářily dýně různých velikostí i provedení. Bylo možno pokračovat v halloweenském dovádění ve Výchovném ústavu při různých atrakcích. Tradičně byla podávána výborná dýňová polévka a bylo možno si upéci i buřta. Takže zase za rok...
Vzpomínka na paní knihovnici

1. srpna 2022
Píše Bláha Miroslav | Prvního srpna uplyne 100 let od narození paní Jarmily Mengrové - knihovnice a také...

Odešla PhDr. Libuše Hourová

18. června 2022
Píše Bláha Miroslav | S lítostí oznamujeme, že zemřela paní PhDr. Libuše Hourová, která učila na...

Rozloučení s mateřinkou

16. června 2022
Píše Bláha Miroslav | Rozloučení s mateřskou školou si kostomlatsští předškoláci užili 16. června...

Knížka pro prvňáčka 2022

14. června 2022
Píše Bláha Miroslav | První stupeň kostomlatské školy uspořádal 14. 6. 2022 akademii, při které byly...Tak rychle, která odpověď je správná?
Tak rychle, která odpověď je správná?
...a na prázdniny chystáme...dětské odd.
...a na prázdniny chystáme...dětské odd.