Řekli o nás:
Eva Hudečková

"Milým dětem, pedagogům a čtenářům z Kostomlat přeji mnoho radosti a krásy na cestě životem a mnoho zdaru na každém kroku. S láskou E.H. - 15.10.2003"
Celkem lidí: 172340
Z toho dnes: 61
Přítomno: 4
 Vyrobil JiFF; TS 2.01
|
Posezení se dvěma skvělými herečkami

Kostomlaty - V Multifunkčním kulturním centru v Kostomlatech pod Milešovkou se 27. června uskutečnilo posezení se dvěma skvělými českými herečkami - Květou Fialovou a Naďou Konvalinkovou. Květa Fialová vlastním jménem Květoslava Fialová je oblíbená divadelní, filmová a televizní diva, spisovatelka a manželka již zesnulého českého režiséra Pavla Háši. Naďa Konvalinková vlastním jménem Naděžda Konvalinková je herečka která umí přirozeně působit jako dobře a přívětivě naladěná žena plná optimismu a životní pohody. Obě dámy svým humorem dobře bavily diváky, kterých se sešlo poměrně hodně. Květa Fialová s grácií jí vlastní občas použila jadrnější výraz, což nás též pobavilo. O úspěšnosti představení svědčil i zástup lidí toužících po podepsaném fotu či vyfotit se s oběma dámami. V kulturním centru byla i výstavka knih z Místní lidové knihovny spojená s autogramiádou těchto hereček. Zkrátka to byl příjemně strávený večer.

Diana Jandečková Purnochová, Kostomlaty pod Milešovkou

Uveřejněno v Teplickém deníku 2. července 2014

Noc s Andersenem 2019

30. března 2019
Píše Bláha Miroslav | Na letošním kostomlatském Nocování chyběla paní knihovnice, kterou doslova...

Besedy v měsíci čtenářů

12. března 2019
Píše Bláha Miroslav | V úterý 12. března se v knihovně vystřídaly všechny třídy prvního stupně...

Hry v knihovně

5. března 2019
Píše Bláha Miroslav | Kostomlatská knihovna využila výhodnou nabídku firmy MINDOK v závěru loňského...

Program Zákon vs.4.0

1. března 2019
Píše Bláha Miroslav | Díky firmě "Počítačová škola Bárta, spol. s r.o." je v naší knihovně...Mnohé z exponátrů hrály ve filmech
Mnohé z exponátrů hrály ve filmech
Interiér buchlovické knihovny
Interiér buchlovické knihovny