Řekli o nás:
Obec Místo

"Při návštěvě ve zdejší knihovně jsme sbírali zkušenosti a dobré nápady, mnoho z nich použijeme při naší činnosti. Knihovna byla právem ohodnocena titulem Knihovna roku - při návštěvě zástupců obce - 21.7.2005"
Celkem lidí: 165551
Z toho dnes: 94
Přítomno: 6
 Vyrobil JiFF; TS 2.01
|
Posezení se dvěma skvělými herečkami

Kostomlaty - V Multifunkčním kulturním centru v Kostomlatech pod Milešovkou se 27. června uskutečnilo posezení se dvěma skvělými českými herečkami - Květou Fialovou a Naďou Konvalinkovou. Květa Fialová vlastním jménem Květoslava Fialová je oblíbená divadelní, filmová a televizní diva, spisovatelka a manželka již zesnulého českého režiséra Pavla Háši. Naďa Konvalinková vlastním jménem Naděžda Konvalinková je herečka která umí přirozeně působit jako dobře a přívětivě naladěná žena plná optimismu a životní pohody. Obě dámy svým humorem dobře bavily diváky, kterých se sešlo poměrně hodně. Květa Fialová s grácií jí vlastní občas použila jadrnější výraz, což nás též pobavilo. O úspěšnosti představení svědčil i zástup lidí toužících po podepsaném fotu či vyfotit se s oběma dámami. V kulturním centru byla i výstavka knih z Místní lidové knihovny spojená s autogramiádou těchto hereček. Zkrátka to byl příjemně strávený večer.

Diana Jandečková Purnochová, Kostomlaty pod Milešovkou

Uveřejněno v Teplickém deníku 2. července 2014

Program Zákon vs.4.0

1. března 2019
Píše Bláha Miroslav | Díky firmě "Počítačová škola Bárta, spol. s r.o." je v naší knihovně...

Beseda Manipulace a propagace

15. února 2019
Píše Bláha Miroslav | V pátek 15. února se v kostomlatském Multifunkčním kulturním centru konala...

Den darování knih 2019

11. února 2019
Píše Bláha Miroslav | Čtrnáctý únor není jen svátkem svatého Valentýna, ale i dnem darování knih....

Vánoční besedy a punčování

18. prosince 2018
Píše Bláha Miroslav | Začátkem předvánočního týdne bylo v kostomlatské knihovně pěkně rušno. V...Paní starostka nedala odpočinout
Paní starostka nedala odpočinout
Publikum při výroční ceně Fragmentu
Publikum při výroční ceně Fragmentu