"Poznal jsem, že naštěstí obětaví lidé ještě nevymřeli. Jen si jich dostatečně nevážíme. S přáním všeho dobrého J.Kubera - návštěvou v MLK - 17.10.2006"
Do kostomlatské knihovny zavítala milá návštěva - děti z Mateřské školky z Ledvic se svými učitelkami. Co všechno zažily a poznaly, vám poví následující obrázky...